reklama  
   
Domů > Reklamní články

Bentley: Vůz, pro který „sky is the limit“ není jenom fráze

5.listopadu 2021 11:46
Bentley
Je libo minibar na zadní sedačce, superchytrý počítač na palubce nebo interiér zařízený ze dřeva z Havaje? Bentley nezná slovo nejde a pojem fantazie je pro něj snadno dosažitelnou aspirací než nedozírným snem. Díky tomu dokáže naplnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Kde se Bentley zrodilo a jaké cool prvky vám může nabídnout?
 
celý článek
 

Jaké nehody se mohou stát na parkovišti?

20.října 2021 14:04
Archiv
Parkoviště vypadá možná jako bezpečné místo, protože se na něm většinou nikdo neprohání vysokými rychlostmi, ale zdání klame. I zde může docházet k dopravním nehodám, které vyžadují plnění od pojišťovny.
 
celý článek
 

Na co si dát pozor při cestě do Chorvatska? Přečtěte si užitečné tipy

30.září 2021 14:35
Unsplash.com, Tom Wheatley
Do Chorvatska na dovolenou míří každoročně stovky tisíc Čechů. Chcete se sem vydat i vy? Přečtěte si, na co si dát při cestě do pozor, kudy jet a co nezapomenout doma.
 
celý článek
 

Dopravní nehoda – 7 kroků, jak postupovat

22.června 2021 14:46
Dominika Kwiatkowska, Pexels
I když jde o malý „ťukanec“, může být dopravní nehoda velmi stresovou situací. Větší havárie či zraněné osoby pak míru nervozity ještě zvyšují. Víte, jak v takové situaci postupovat a jaké máte zákonné povinnosti?
 
celý článek
 

Nehodovost v květnu 2021: Porovnání s předchozími lety

22.června 2021 14:23
Per Lööv, Unsplash
Silniční provoz si v letošním květnu vyžádal několik desítek lidských životů a řidiči způsobili více než 8 000 nehod. Statistické údaje jsme porovnali s květnem v letech 2020 a 2019 – jaké jsou meziroční rozdíly a měla na provoz a počet nehod vliv pandemie covidu-19?
 
celý článek
 

Nákup auta – přepis vozidla je nyní jednodušší

16.října 2020 10:57
Negative Space, Pexels
Rozhodli jste se pro koupi auta, vybrali to nejlepší, zkontrolovali jeho technický stav a s původním majitelem jste si „plácli“. Co teď? Dříve zdlouhavý proces přepisu vozidla se zjednodušil a nyní lze auto převést na nového majitele mnohem jednodušeji. Díky našemu návodu na nic nezapomenete.
 
celý článek
 

Po městě nebo k moři? Která navigace v mobilu je nespolehlivější?

15.září 2020 14:31
ÖAMTC
Chystáte se na delší cestu autem a neznáte přesnou trasu? Vybavte se spolehlivou navigací, kterou jednoduše stáhnete do svého mobilu. Většina z nich je dostupná ve verzi pro iPhony i mobily s operačním systémem Android. Co vám nabízí a čím se od sebe liší?
 
celý článek
 

Víte, jak se vyvíjela cena povinného ručení?

3.září 2020 16:43
Unsplash.com
S vlastnictvím auta nutně přichází i povinnost sjednání povinného ručení. Zadarmo to ovšem není a ročně vás může stát i pár tisíc korun. Co všechno ovlivňuje cenu povinného ručení a jaká je dnes v porovnaní s předchozími léty?
 
celý článek
 

Jak zrušit povinné ručení

31.března 2020 09:48
Top pojištění

Přemýšlíte jak zrušit povinné ručení? Pravda, vždycky to není úplně jednoduché, přeci jen musí být ve většině případů splněny určité podmínky. Kdy tedy lze povinné ručení zrušit a jak na to? Právě na to jsme se zaměřili v tomto článku.

 
celý článek
 

Bezpečně po Čechách i Evropě s karavanem na tažném zařízení

30.března 2020 16:01
ÖAMTC
Jezdíte rádi autem a milujete určitou nezávislost? Oželíte s klidem komfort hotelů, ba i ubytoven jenom kvůli tomu, abyste se cítili nezávislí a svobodní? Potom je pro vás karavan to pravé. Budete mít kdykoliv k dispozici domov se vším, co máte rádi, jednoduše proto, že si ho povezete s sebou.
 
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5|6|7|8... > >|
 

28.1.2022 4:32:04
reklama
  reklama  
   


Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku