reklama  
   
Domů > Reklamní články

6 důvodů, proč se vyplatí pořídit vanu do kufru auta

6.listopadu 2019 13:06
Autodoplnky-obchod.cz
Převážení věcí v kufru auta může během chvilky proměnit zářící interiér na malou ušpiněnou katastrofu. A vyčistit pak podlážku od oleje, limonády či bláta dá zabrat. Co hůř, mnohdy nelze původní stav zcela zachránit.
 
celý článek
 

Ještě na autě nemáte alu kola? Podívejte se, jaké mají výhody

11.června 2019 20:32
Alukola-obchod.cz
Každý správný motorista neustále hledá něco nového, čím by vylepšil svůj vůz. Jednou z možností, jak zvýraznit vzhled a dosáhnout lepších jízdních vlastností, je pořízení nových hliníkových kol. Na výběr máte z více variant. Jedno ale mají kola z lehkých slitin společné. Mají řadu praktických výhod. V článku se dozvíte, jaké jsou důvody pro jejich pořízení a do jakých situací jsou tyto disky vhodné.
 
celý článek
 

Čeká vás cesta autem? Nezapomeňte se řádně připravit

28.května 2019 14:33
Ilustrační
Máte v blízké době naplánovanou delší cestu autem? V tom případě si s sebou nezapomeňte vzít i svačinu. Lahev s vodou je samozřejmostí. Máme pro vás několik tipů, co si s sebou sbalit na cesty.
 
celý článek
 

Co hrozí vám a vašemu automobilu? Tipy, jak se chránit

7.května 2019 11:56
Doprava
Možná se děsíte toho, že vaše poklidná cesta po vozovce skončí hrozivou nehodou. Jaké jsou nejčastější příčiny autonehod a jak proti rizikům ochránit sebe i váš vůz?
 
celý článek
 

Přechod z autoškoly k samostatnému řízení - na co si dát pozor?

20.února 2019 17:15
Nobe.cz
Naučit se řídit v autoškole za pomoci instruktora je jedna věc, ale řídit zodpovědně na vlastní nebezpečí po dokončení autoškoly je věc druhá. Drtivá většina lidí dnes dělá řidičský průkaz kolem osmnáctého věku, samozřejmě najdou se i ti, kteří se pustí do jízd v autoškole až ve věku pozdějším.
 
celý článek
 

Ohlédnutí za americkými ikonami

22.ledna 2019 12:51
Veteran-Prodej.cz
Je známým faktem, že Američané chtějí vše větší a rychlejší. Tomu přesně odpovídá jejich automobilová kultura. Není to v žádném případě špatná vlastnost. Díky své odlišnosti zná význam pojmu “americký vůz” snad každý člověk, který se jen okrajově zajímá o automobily. Americké vozy vynikají hlavně polykáním kilometrů a litrů paliva.
 
celý článek
 

Průvodce výběrem autorádií: Jaká existují a co umí?

7.ledna 2019 14:34
Blaupunkt
Vybíráte si nové autorádio, ale netušíte, jaké vybrat a co by mělo umět? Poradíme, jak vybírat, na co si dát pozor a na kolik vás dnes kvalitní autorádio vyjde.
 
celý článek
 

Potřebujete tažné zařízení? Poradíme vám, jak při jeho výběru postupovat

19.listopadu 2018 11:28
Thule
Pro někoho je naprosto nepředstavitelné mít vozidlo bez tažného zařízení. Jestliže jste se rozhodli pořídit pro osobní či firemní účely tažné zařízení, neměli byste jeho výběr podceňovat, protože jinak byste nakonec s prvkem nebyli spokojení. V následujících řádcích vám tedy prozradíme, jak při výběru postupovat, abyste neudělali chybu, kvůli které by nastalo zklamání.
 
celý článek
 

Renault Clio Grandtour: Elegán nabízející spousty prostoru a inovativní funkce

3.srpna 2018 11:26
Renault
Uvažujete o nákupu nového vozu, který bude hezký vypadat, disponovat spoustou funkcí, a ještě navíc pojme dostatečné množství různých věcí? Pokud ano, pak jednoznačně vsaďte na Renault Clio Grandtour. Právě on totiž dokáže bez problémů tyto charakteristiky do puntíku naplnit, a to nemluvíme o bezpečnosti. O tu starají nejen boční a hlavové airbagy, ale i ABS či elektronický stabilizační systém ESC a další funkce, o nichž se určitě dozvíte v následujících řádcích.
 
celý článek
 

I vaše auto si zaslouží voskování

4.června 2018 15:06
Škoda Auto
Pravidelná péče o vzhled automobilu patří u většiny motoristů k jakýmsi samozřejmostem. Standardně se myje karoserie, vysává interiér auta a leští palubní deska. Mnohdy se ale zapomíná i na některé specifické záležitosti, jež by neměly být opomenuty.
 
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5|6|7|8... > >|
 

19.1.2020 21:23:34
reklama
  reklama  
   


Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku