reklama  
 
 
Domů > Reklamní články

Ochranná ruka havarijního pojištění

30.listopadu 2015 08:41
Petr Buček
Není pojištění jako pojištění. Mnozí majitelé vozidla však v této oblasti neustále tápou, proto rozdíl mezi povinným pojištěním a pojištěním havarijním uvedeme na pravou míru. Ideálním stavem by samozřejmě bylo, kdyby řidiči jezdili ukázněně a nedocházelo tak k žádným nehodám. To je ovšem zcela nereálná idea a abychom nebyli nespravedliví, jsou to také přírodní živly, které pojištění vozidla vyžadují. Ono totiž i poctivý a zkušený řidič je na ledovku či sněhové závěje krátký, ať už jezdí jakkoli opatrně. V souvislosti s provozem vozidla uzavíráme dva typy pojištění a to povinné ručení a havarijní pojištění.
 
celý článek
 

Jak poznat nejlepší povinné ručení na trhu? Jednoduše, online a zdarma

30.října 2015 16:28
AOF
Povinné ručení je základní podmínkou provozu motorového vozidla na komunikacích v České republice. A stejně jako každý produkt na světě se i povinná ručení dělí na ta výhodná a nevýhodná. Jaké je to vaše? Víte to vůbec?
 
celý článek
 

Co všechno lze přepravovat ve střešních nosičích?

14.října 2015 14:51
Petr Buček
Střešní nosiče umožňují nový úložný prostor, do kterého se dají umístit věci, které se vám jinam už nevejdou, Jedná se hlavně o lyže nebo jízdní kola a jiné neskladné vybavení. Střešní nosiče nebo boxy jsou velmi vhodným příslušenstvím, pokud rádi cestujete a sportujete. Pojďte se podívat. co všechno v nich můžete přepravovat.
 
celý článek
 

Jak na nenechavé zloděje kol?

21.září 2015 19:57
Sun Marketing x 2
Máte-li na voze krásná nová litá kola a nechcete o ně přijít, je dobré je zabezpečit. Pro podobné případy jsou doporučovány bezpečnostní šrouby kol, přičemž se dají pořídit buď šrouby, nebo matice. Jejich využití je však prakticky stejné a to ochránit kola před demontáží běžným nářadím.
 
celý článek
 

Jak správně vybrat offroad pneumatiky pro váš vůz?

9.září 2015 16:51
Sun Marketing x 2
Pneumatiky bezesporu patří k nejdůležitějším součástem každého automobilu. Jejich funkce jsou jasné - zajistit bezpečnou a spolehlivou jízdu na každém povrchu a za jakéhokoli počasí. Pro vozy SUV a offroad s pohonem 4 × 4 to pak platí dvojnásob. Tyto automobily jsou totiž zpravidla určeny i do obtížnějších terénů než klasické osobáky a je třeba se na pneumatiky dokonale spolehnout. Jak tedy správně vybírat?
 
celý článek
 

Neplaťte za povinné ručení a havarijní pojištění víc, než je nutné. Vyberte si společnost, jež vám nabídne nejlepší produkty.

4.září 2015 13:39
Petr Buček

Všichni, ať už jsme fyzické či právnické osoby, řešíme, na čem a jak ušetřit. Provoz vozidla sám o sobě je poměrně nákladný, proto jistě uvítáte možnost snížit jej alespoň o částku, kterou můžete ušetřit, pokud si sjednáte nové, výhodnější povinné ručení či havarijní pojištění.

 
celý článek
 

Jak se řeší výměna čelního skla?

4.září 2015 09:30
Petr Buček

Prasklina na předním skle automobilu je jistě nemilou záležitostí, může však potkat naprosto každého. Od vozidla před vámi odletí kamínek a hle, nepříjemný „pavouk“ se začne rýsovat přímo před vaším zrakem.

 
celý článek
 

Vyjeďte na silnici bezpečně, pořiďte si spolehlivé náhradní díly!

17.července 2015 14:04
Světluška
Náhradní díly v mnoha případech rozhodují o tom, zda automobil zvládnete ukočírovat v kritické situaci. Proto v žádném případě nepodceňujte technický stav vozidla a buďte zodpovědní.
 
celý článek
 

Recenze vozů a prodejců, tipy a rady na nákup ojetin – to vše nyní najdete na jednom místě

16.července 2015 11:15
Petr Buček
Koupě ojetého automobilu je finančně výhodná. Toto ovšem platí jen za předpokladu, že skutečně víte, co kupujete. Majitelé vozů i různé nespolehlivé autobazary se snaží zvýšit hodnotu aut zamlčením důležitých údajů například o opravách po havárii. Velmi častým nešvarem je pořád také známé přetáčení tachometru a omlazování vozidel. S tím, abyste při nákupu ojetého automobilu nenaletěli, chce pomoci projekt Ojetinypodlupou.cz.
 
celý článek
 

Změny povolených rozměrů a hmotností

23.června 2015 12:41
Petr Buček

Po rozsáhlých předcházejících diskusích byla v dubnu letošního roku vydána novela směrnice Rady 96/53 ES, stanovující maximální přípustné rozměry a hmotnosti silničních vozidel ve vnitrostátním, resp. mezinárodním silničním provozu. Pozměňující směrnice vyšla pod číslem 2015/719 a členské státy EU by ji měly implementovat do 17. 5. 2017.

 
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5|6... > >|
 

26.9.2017 14:53:36
reklama
  reklama