reklama  
 
 
Domů > Reklamní články

Autovrakoviště na Moravě provede ekologickou likvidaci vašeho vozidla zcela zdarma

28.listopadu 2016 11:34
Petr Buček
Přijít při nehodě o auto je samo o sobě tragickou záležitostí. Bohužel se na tuto událost nabalují další a další problémy, které je třeba řešit. Jednou z palčivých otázek je, co udělat s vrakem. Poradíme vám, jak se nepoužitelného automobilu zbavit zdarma a ekologickým způsobem.
 
celý článek
 

Povinné ručení chrání i vaše blízké

29.září 2016 15:39
Petr Buček
Platit povinné ručení musí podle zákona každý majitel nějakého vozidla. V případě nehody je z něj vyplácena škoda třetím osobám, což jsou nejen lidé jedoucí v ostatních autech, ale i vaši spolujezdci. Není tohle dostatečný důvod k důkladnému výběru ručení?
 
celý článek
 

Sháníte zimní pneu? Přečtěte si recenze

5.září 2016 16:39
TCS
Zákon říká, že zimní pneumatiky je potřeba mít obuté mezi 1. listopadem a 31. březnem, pokud je na silnici sníh, led nebo námraza. Mnoho lidí si tedy z této interpretace vykládá, že si kupovat zimní pneu vlastně vůbec nemusí. To je sice pravda, ale jen pokud nebudete ve sněhu, ledu a námraze vůbec vyjíždět. A na to nemůžete spoléhat.
 
celý článek
 

Nová Škoda Fabia: Nejkrásnější malé auto z koncernu VW vyniká i v jiných ohledech

15.srpna 2016 12:22
Škoda

Líbí se vám nové modely vozů Škoda? Nejste sami. Vždyť i samotný Ferdinand Piech označil Fabii za nejkrásnější malé auto celého koncernu VW. V každém případě jde o jeden z nejdůležitějších modelů automobilky Škoda. Během uplynulých 16 let se prodalo více než 3,5 milionu vozů první a druhé generace. Češi si malou Škodovku zamilovali a nedají na ni dopustit. Pokud si pohráváte s myšlenkou na obměnu vozového parku a rádi byste se stali majitelem nejnovější generace, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, jaká nová Fabia je. 

 
celý článek
 

Aktivní dovolená vlastním autem: Jak vybrat střešní nosiče

15.srpna 2016 12:20
Petr Buček
Vyrazit na dovolenou vlastním autem třeba i do vzdálených destinací k moři dnes není žádný zvláštní luxus. Spousta z nás ale nechce trávit čas pouze poleháváním na pláži. Milujeme pohyb a rádi si ho dopřejeme v různých podobách jak v létě, tak i v zimě. To s sebou samozřejmě nese i jakousi povinnost vzít si vlastní vybavení. Jen málokdo má velký automobil, který zvládne pojmout všechny věci do svého interiéru. I proto se vyplatí sehnat kvalitní střešní nosiče a boxy. Co všechno tedy brát v potaz při jejich výběru? Právě na tuto otázku se soustředíme v následujících řádcích.
 
celý článek
 

SUV, MPV nebo kombík? Jak vybrat ideální auto pro rodinu

12.července 2016 15:11
Škoda
Vozy SUV jsou v poslední době čím dál populárnější a díky své univerzalitě se derou do pozice oblíbených rodinných aut. S tím, jak roste nabídka SUV v autobazarech, čím dál víc SUV konkurují klasickým kombi nebo rodinným MPV. Ačkoli jsou teď SUV v módě, zbývající dvě kategorie by neměli zákazníci při výběru rodinného vozu přehlížet. Každý typ auta totiž uspokojí specifické potřeby.
 
celý článek
 

Nová Volva S60 a V60: V roce 2016 ještě bezpečnější

30.května 2016 21:56
Volvo
Sedan Volvo S60 a kombi V60 přijíždějí do nového modelového roku s řadou vylepšení po stránce bezpečnosti i designu.
 
celý článek
 

Ojetý automobil byste si měli ještě před nákupem důkladně prověřit

12.května 2016 10:35
Škoda
Společnost Cebia zabývající se prověřováním automobilů zveřejnila statistiky, podle kterých až polovina automobilů na českých silnicích má upravený stav najetých kilometrů. To je známá věc, o níž se mluví již delší dobu. Nicméně nesprávný počet najetých kilometrů na tachometru může způsobit nemalé problémy. Zakoupíte předražené vozidlo, které by vás při nestočených kilometrech vyšlo o desítky tisíc korun méně. A s nákupem ojetého auta, jehož tachometr byl pod rukama podvodníků, je spojený také s bezpečnostními riziky.
 
celý článek
 

Hlášení pojistné události, dejte si na něm záležet a vyhnete se starostem

6.dubna 2016 20:08
AXA
Pokud vás na silnici potká nehoda, nezbývá vám nic jiného než zatnout zuby a jít ji řešit. Často se však stává, že domluva s další řidiči není tak hladká, abychom nepříjemnosti mohli co nejrychleji přejít a my mohli řešit, co opravdu potřebujeme. K tomu nám mohou pomoci některé z následujících tipů.
 
celý článek
 

Tip na originální hliníková kola

29.prosince 2015 13:07
Škoda
Vybavte svoje vozidlo skvělými a kvalitními alu disky. Hliníková kola vypadají velmi pěkně a skvěle dotvoří celkový dojem vašeho vozu. Jenže kde sehnat ta nejlepší? Podívejte se na náš tip, kde sehnat hliníkové disky.
 
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5|6|7... > >|
 

18.11.2018 18:30:43
reklama
  reklama  
 
 


Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku