reklama  
   
Domů > Reklamní články

Chorvatsko autem - rady a tipy 2017

19.června 2017 09:47
GetFound.cz
Chorvatsko je každoroční destinací číslo jedna pro statisíce Čechů. Čistá voda, oblázkové i písčité pláže, stovky ostrovů a skvělý odpočinek u moře. Zajet si do této krásné země u Jadranu vlastním autem má hned několik výhod. Především jste páni svého času a můžete si určit příjezd i odjezd z destinace. V Chorvatsku se pak můžete autem bez nutnosti půjčení dopravit na různá místa a v neposlední řadě můžete cestovat se svým domácím mazlíčkem. Pokud i vy patříte mezi ty, kteří plánují cestu k Jadranu, nebo o ní uvažujete, čtěte dále...
 
celý článek
 

Povinné ručení obsahuje mnohem více výhod, než si myslíte

25.května 2017 14:10
Bezvafinance.cz
Povinné ručení znají všichni vlastníci motorových vozidel velmi dobře. Bez něj nemohou ani legálně vyjet na silnici. Jak už název napovídá, je pojištění povinné. Dnes se nároky zákazníků stále zvyšují, a proto pojišťovny přidávají k povinnému ručení stále více asistenčních služeb a dalších výhod. Jak zjistíte, co je pro Vás vlastně nejvýhodnější?
 
celý článek
 

CK SEN podpoří cestovatele. Proplatí jim jejich cestu snů!

24.května 2017 10:40
CK SEN
Cestovní kancelář SEN, která organizuje exotické poznávací zájezdy do 150 zemí světa, se rozhodla, že podpoří cestovatele v objevování světa. Vypisuje soutěž na ulovení vysněného a netradičního zážitku.
 
celý článek
 

Zabezpečte své auto systémem se 100% úspěšností

4.dubna 2017 00:01
VAM
Bojíte se o své vozidlo? Nyní máte možnost ochránit ho nepřekonatelným bezpečnostním systémem
 
celý článek
 

Proč nedojíždět zimní pneumatiky v létě

17.února 2017 14:46
Goodyear
Podle zákona musí mít letní pneumatiky hloubku dezénu minimálně 1,6 mm. O maximální hloubce už se nic neříká, takže není divu, že vynalézaví Češi velmi rádi dojíždí staré zimní pneumatiky v létě. Co s nimi taky jiného, když už nedosahují požadovaných 4 mm pro zimní provoz. Přece je nevyhodíte, ne?
 
celý článek
 

Dětské sedačky do auta jsou povinné – vyberte si je v e-shopu Srba Servis

15.února 2017 21:47
Sun Marketing
Dětské autosedačky jsou od roku 2006 povinné na všech typech komunikací.
 
celý článek
 

V USA bez auta ani ránu. Jak ale najít tu nejlevnější autopůjčovnu?

7.ledna 2017 09:43
Dodge
Chystáte se na vytouženou cestu do USA, kde budete cestovat mezi několika městy? V tom případě se neobejdete bez dopravního prostředku – ideálně automobilu, protože v Americe není tak propracovaný systém veřejné dopravy, na jaký jste zvyklí u nás. Z amerických autopůjčoven však nemusíte mít strach, jsou cenově dostupné a jednají transparentně. Alespoň většinou...
 
celý článek
 

Autovrakoviště na Moravě provede ekologickou likvidaci vašeho vozidla zcela zdarma

28.listopadu 2016 11:34
Petr Buček
Přijít při nehodě o auto je samo o sobě tragickou záležitostí. Bohužel se na tuto událost nabalují další a další problémy, které je třeba řešit. Jednou z palčivých otázek je, co udělat s vrakem. Poradíme vám, jak se nepoužitelného automobilu zbavit zdarma a ekologickým způsobem.
 
celý článek
 

Povinné ručení chrání i vaše blízké

29.září 2016 15:39
Petr Buček
Platit povinné ručení musí podle zákona každý majitel nějakého vozidla. V případě nehody je z něj vyplácena škoda třetím osobám, což jsou nejen lidé jedoucí v ostatních autech, ale i vaši spolujezdci. Není tohle dostatečný důvod k důkladnému výběru ručení?
 
celý článek
 

Sháníte zimní pneu? Přečtěte si recenze

5.září 2016 16:39
TCS
Zákon říká, že zimní pneumatiky je potřeba mít obuté mezi 1. listopadem a 31. březnem, pokud je na silnici sníh, led nebo námraza. Mnoho lidí si tedy z této interpretace vykládá, že si kupovat zimní pneu vlastně vůbec nemusí. To je sice pravda, ale jen pokud nebudete ve sněhu, ledu a námraze vůbec vyjíždět. A na to nemůžete spoléhat.
 
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5|6|7... > >|
 

20.6.2019 2:06:32
reklama
  reklama  
   


Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku