reklama  
   
Domů > Reklamní články

Nová Škoda Fabia: Nejkrásnější malé auto z koncernu VW vyniká i v jiných ohledech

15.srpna 2016 12:22
Škoda

Líbí se vám nové modely vozů Škoda? Nejste sami. Vždyť i samotný Ferdinand Piech označil Fabii za nejkrásnější malé auto celého koncernu VW. V každém případě jde o jeden z nejdůležitějších modelů automobilky Škoda. Během uplynulých 16 let se prodalo více než 3,5 milionu vozů první a druhé generace. Češi si malou Škodovku zamilovali a nedají na ni dopustit. Pokud si pohráváte s myšlenkou na obměnu vozového parku a rádi byste se stali majitelem nejnovější generace, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, jaká nová Fabia je. 

 
celý článek
 

Aktivní dovolená vlastním autem: Jak vybrat střešní nosiče

15.srpna 2016 12:20
Petr Buček
Vyrazit na dovolenou vlastním autem třeba i do vzdálených destinací k moři dnes není žádný zvláštní luxus. Spousta z nás ale nechce trávit čas pouze poleháváním na pláži. Milujeme pohyb a rádi si ho dopřejeme v různých podobách jak v létě, tak i v zimě. To s sebou samozřejmě nese i jakousi povinnost vzít si vlastní vybavení. Jen málokdo má velký automobil, který zvládne pojmout všechny věci do svého interiéru. I proto se vyplatí sehnat kvalitní střešní nosiče a boxy. Co všechno tedy brát v potaz při jejich výběru? Právě na tuto otázku se soustředíme v následujících řádcích.
 
celý článek
 

SUV, MPV nebo kombík? Jak vybrat ideální auto pro rodinu

12.července 2016 15:11
Škoda
Vozy SUV jsou v poslední době čím dál populárnější a díky své univerzalitě se derou do pozice oblíbených rodinných aut. S tím, jak roste nabídka SUV v autobazarech, čím dál víc SUV konkurují klasickým kombi nebo rodinným MPV. Ačkoli jsou teď SUV v módě, zbývající dvě kategorie by neměli zákazníci při výběru rodinného vozu přehlížet. Každý typ auta totiž uspokojí specifické potřeby.
 
celý článek
 

Nová Volva S60 a V60: V roce 2016 ještě bezpečnější

30.května 2016 21:56
Volvo
Sedan Volvo S60 a kombi V60 přijíždějí do nového modelového roku s řadou vylepšení po stránce bezpečnosti i designu.
 
celý článek
 

Ojetý automobil byste si měli ještě před nákupem důkladně prověřit

12.května 2016 10:35
Škoda
Společnost Cebia zabývající se prověřováním automobilů zveřejnila statistiky, podle kterých až polovina automobilů na českých silnicích má upravený stav najetých kilometrů. To je známá věc, o níž se mluví již delší dobu. Nicméně nesprávný počet najetých kilometrů na tachometru může způsobit nemalé problémy. Zakoupíte předražené vozidlo, které by vás při nestočených kilometrech vyšlo o desítky tisíc korun méně. A s nákupem ojetého auta, jehož tachometr byl pod rukama podvodníků, je spojený také s bezpečnostními riziky.
 
celý článek
 

Hlášení pojistné události, dejte si na něm záležet a vyhnete se starostem

6.dubna 2016 20:08
AXA
Pokud vás na silnici potká nehoda, nezbývá vám nic jiného než zatnout zuby a jít ji řešit. Často se však stává, že domluva s další řidiči není tak hladká, abychom nepříjemnosti mohli co nejrychleji přejít a my mohli řešit, co opravdu potřebujeme. K tomu nám mohou pomoci některé z následujících tipů.
 
celý článek
 

Tip na originální hliníková kola

29.prosince 2015 13:07
Škoda
Vybavte svoje vozidlo skvělými a kvalitními alu disky. Hliníková kola vypadají velmi pěkně a skvěle dotvoří celkový dojem vašeho vozu. Jenže kde sehnat ta nejlepší? Podívejte se na náš tip, kde sehnat hliníkové disky.
 
celý článek
 

Sjednejte si autopojištění od ČSOB. Kompletně se o vás postará.

4.prosince 2015 11:46
Petr Buček

Pořizujete si nový vůz? Anebo máte povinné ručení u stejné společnosti již léta a přemýšlíte o tom, že platíte v porovnání se známými hodně a stálo by za zvážení porovnat nabídky jinde? Pro vás všechny kdo potřebují či chtějí kvalitní a přitom levné pojištění vozidel, přichází se zajímavou nabídkou ČSOB Pojišťovna. Díky ní budete dostatečně chráněni jak vy, tak váš automobil i škody, které způsobíte třetím osobám.

 
celý článek
 

Potřebujete dodávku? Půjčte si ji!

30.listopadu 2015 08:55
Fiat
Půjčování běžných automobilů se již stalo poměrně oblíbenou praxí a stále více využívanou službou. Proč si tedy nepůjčit dodávku, když potřebujete převést větší náklad? Půjčovna dodávek nabízí podobné podmínky jako každá jiná autopůjčovna. Pojďte se podívat blíže, jak je to s půjčováním a jaké to má výhody.
 
celý článek
 

Ochranná ruka havarijního pojištění

30.listopadu 2015 08:41
Petr Buček
Není pojištění jako pojištění. Mnozí majitelé vozidla však v této oblasti neustále tápou, proto rozdíl mezi povinným pojištěním a pojištěním havarijním uvedeme na pravou míru. Ideálním stavem by samozřejmě bylo, kdyby řidiči jezdili ukázněně a nedocházelo tak k žádným nehodám. To je ovšem zcela nereálná idea a abychom nebyli nespravedliví, jsou to také přírodní živly, které pojištění vozidla vyžadují. Ono totiž i poctivý a zkušený řidič je na ledovku či sněhové závěje krátký, ať už jezdí jakkoli opatrně. V souvislosti s provozem vozidla uzavíráme dva typy pojištění a to povinné ručení a havarijní pojištění.
 
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5|6|7... > >|
 

20.6.2019 2:05:54
reklama
  reklama  
   


Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku