reklama  
   
Domů > Reklamní články

Jak poznat nejlepší povinné ručení na trhu? Jednoduše, online a zdarma

30.října 2015 16:28
AOF
Povinné ručení je základní podmínkou provozu motorového vozidla na komunikacích v České republice. A stejně jako každý produkt na světě se i povinná ručení dělí na ta výhodná a nevýhodná. Jaké je to vaše? Víte to vůbec?
 
celý článek
 

Co všechno lze přepravovat ve střešních nosičích?

14.října 2015 14:51
Petr Buček
Střešní nosiče umožňují nový úložný prostor, do kterého se dají umístit věci, které se vám jinam už nevejdou, Jedná se hlavně o lyže nebo jízdní kola a jiné neskladné vybavení. Střešní nosiče nebo boxy jsou velmi vhodným příslušenstvím, pokud rádi cestujete a sportujete. Pojďte se podívat. co všechno v nich můžete přepravovat.
 
celý článek
 

Jak na nenechavé zloděje kol?

21.září 2015 19:57
Sun Marketing x 2
Máte-li na voze krásná nová litá kola a nechcete o ně přijít, je dobré je zabezpečit. Pro podobné případy jsou doporučovány bezpečnostní šrouby kol, přičemž se dají pořídit buď šrouby, nebo matice. Jejich využití je však prakticky stejné a to ochránit kola před demontáží běžným nářadím.
 
celý článek
 

Jak správně vybrat offroad pneumatiky pro váš vůz?

9.září 2015 16:51
Sun Marketing x 2
Pneumatiky bezesporu patří k nejdůležitějším součástem každého automobilu. Jejich funkce jsou jasné - zajistit bezpečnou a spolehlivou jízdu na každém povrchu a za jakéhokoli počasí. Pro vozy SUV a offroad s pohonem 4 × 4 to pak platí dvojnásob. Tyto automobily jsou totiž zpravidla určeny i do obtížnějších terénů než klasické osobáky a je třeba se na pneumatiky dokonale spolehnout. Jak tedy správně vybírat?
 
celý článek
 

Neplaťte za povinné ručení a havarijní pojištění víc, než je nutné. Vyberte si společnost, jež vám nabídne nejlepší produkty.

4.září 2015 13:39
Petr Buček

Všichni, ať už jsme fyzické či právnické osoby, řešíme, na čem a jak ušetřit. Provoz vozidla sám o sobě je poměrně nákladný, proto jistě uvítáte možnost snížit jej alespoň o částku, kterou můžete ušetřit, pokud si sjednáte nové, výhodnější povinné ručení či havarijní pojištění.

 
celý článek
 

Jak se řeší výměna čelního skla?

4.září 2015 09:30
Petr Buček

Prasklina na předním skle automobilu je jistě nemilou záležitostí, může však potkat naprosto každého. Od vozidla před vámi odletí kamínek a hle, nepříjemný „pavouk“ se začne rýsovat přímo před vaším zrakem.

 
celý článek
 

Vyjeďte na silnici bezpečně, pořiďte si spolehlivé náhradní díly!

17.července 2015 14:04
Světluška
Náhradní díly v mnoha případech rozhodují o tom, zda automobil zvládnete ukočírovat v kritické situaci. Proto v žádném případě nepodceňujte technický stav vozidla a buďte zodpovědní.
 
celý článek
 

Recenze vozů a prodejců, tipy a rady na nákup ojetin – to vše nyní najdete na jednom místě

16.července 2015 11:15
Petr Buček
Koupě ojetého automobilu je finančně výhodná. Toto ovšem platí jen za předpokladu, že skutečně víte, co kupujete. Majitelé vozů i různé nespolehlivé autobazary se snaží zvýšit hodnotu aut zamlčením důležitých údajů například o opravách po havárii. Velmi častým nešvarem je pořád také známé přetáčení tachometru a omlazování vozidel. S tím, abyste při nákupu ojetého automobilu nenaletěli, chce pomoci projekt Ojetinypodlupou.cz.
 
celý článek
 

Změny povolených rozměrů a hmotností

23.června 2015 12:41
Petr Buček

Po rozsáhlých předcházejících diskusích byla v dubnu letošního roku vydána novela směrnice Rady 96/53 ES, stanovující maximální přípustné rozměry a hmotnosti silničních vozidel ve vnitrostátním, resp. mezinárodním silničním provozu. Pozměňující směrnice vyšla pod číslem 2015/719 a členské státy EU by ji měly implementovat do 17. 5. 2017.

 
celý článek
 

Nejlevnější povinné ručení pro řidiče v roce 2015

16.června 2015 11:44
Topsrovnani.cz

Ceny povinného ručení dlouhé roky klesaly, v posledních dvou letech je však trend opačný. Mohou za to zvyšující se výdaje pojišťoven na odškodné a především novela občanského zákoníku platná od počátku roku 2015. Poslanci touto novelou zrušili povinné příspěvky do garančního fondu, ze kterého byly vypláceny škody způsobené nepojištěnými řidiči. Pojišťovny musí nyní tento finanční výpadek nahradit, a to z plateb za povinné ručení. Ke zdražování povinného ručení se uchýlily téměř všechny pojišťovny. Ceny pro nejlevnější povinné ručení 2015 narostly v průměru o 6 %, nejvíce zdražení však pocítili rizikové skupiny motoristů, jako jsou mladí řidiči či řidiči silných aut. 

 
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5|6|7... > >|
 

20.6.2019 2:05:22
reklama
  reklama  
   


Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku