reklama  
 
 
Domů > Reklamní články

Recenze vozů a prodejců, tipy a rady na nákup ojetin – to vše nyní najdete na jednom místě

16.července 2015 11:15
Petr Buček
Koupě ojetého automobilu je finančně výhodná. Toto ovšem platí jen za předpokladu, že skutečně víte, co kupujete. Majitelé vozů i různé nespolehlivé autobazary se snaží zvýšit hodnotu aut zamlčením důležitých údajů například o opravách po havárii. Velmi častým nešvarem je pořád také známé přetáčení tachometru a omlazování vozidel. S tím, abyste při nákupu ojetého automobilu nenaletěli, chce pomoci projekt Ojetinypodlupou.cz.
 
celý článek
 

Změny povolených rozměrů a hmotností

23.června 2015 12:41
Petr Buček

Po rozsáhlých předcházejících diskusích byla v dubnu letošního roku vydána novela směrnice Rady 96/53 ES, stanovující maximální přípustné rozměry a hmotnosti silničních vozidel ve vnitrostátním, resp. mezinárodním silničním provozu. Pozměňující směrnice vyšla pod číslem 2015/719 a členské státy EU by ji měly implementovat do 17. 5. 2017.

 
celý článek
 

Nejlevnější povinné ručení pro řidiče v roce 2015

16.června 2015 11:44
Topsrovnani.cz

Ceny povinného ručení dlouhé roky klesaly, v posledních dvou letech je však trend opačný. Mohou za to zvyšující se výdaje pojišťoven na odškodné a především novela občanského zákoníku platná od počátku roku 2015. Poslanci touto novelou zrušili povinné příspěvky do garančního fondu, ze kterého byly vypláceny škody způsobené nepojištěnými řidiči. Pojišťovny musí nyní tento finanční výpadek nahradit, a to z plateb za povinné ručení. Ke zdražování povinného ručení se uchýlily téměř všechny pojišťovny. Ceny pro nejlevnější povinné ručení 2015 narostly v průměru o 6 %, nejvíce zdražení však pocítili rizikové skupiny motoristů, jako jsou mladí řidiči či řidiči silných aut. 

 
celý článek
 

Pojištění vozidel - které je povinné?

16.června 2015 10:58
Topsrovnani.cz

Každý provozovatel motorového vozidla, ať už se jedná o automobil či motocykl, je ze zákona povinen platit pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla, běžně označované jako povinné ručení. Máte jasno, k čemu povinné ručení slouží a za jaké služby si musíte připlatit?

 
celý článek
 

Asistenční služby u pojištění vozidel

4.června 2015 12:53
Petr Buček
Stávají se součástí každého pojištění. Začínáme si na ně zvykat, protože jsou pohodlné a pomoc na telefonu je 24 hodin 7 dní v týdnu. Jaký je však jejich rozsah a na co máme právo – to je lepší vědět již při sjednávání pojistné smlouvy.
 
celý článek
 

Test: Vyplatí se dlouhodobý pronájem automobilu?

29.května 2015 11:45
Petr Buček
Doba se mění, a to i v přístupu k automobilům. Ještě v nedávné minulosti toužil téměř každý majitel řidičského průkazu vlastnit svůj automobil. Vzhledem k ekonomické náročnosti jeho pořízení i provozování a dalším komplikacím však mnozí lidé dnes od této možnosti upouštějí. Ovšem co dělat, když nastane situace, kdy je potřeba mít po nějakou dobu vůz kdykoliv k dispozici? Řešením je dlouhodobý pronájem auta. Podívejme se na to, zda je opravdu výhodný a proč.
 
celý článek
 

Odtah do servisu, noc v hotelu nebo oprava auta? Co vše zahrnují asistenční služby

22.května 2015 18:13
Petr Buček
Nadstavbou povinného ručení nebo havarijního pojištění jsou takzvané asistenční služby. Dnes už je nabízí většina partnerských pojišťoven. Bezplatná varianta se vztahuje zejména k pomoci při dopravních nehodách. Za nadstandardní péči si ale připlatíte. Víte, co všechno můžete v rámci asistenčních služeb využít?
 
celý článek
 

Subaru EyeSight – druhý pár očí na silnici

30.dubna 2015 13:17
Subaru

Do autosalonů Emil Frey právě dorazily první kusy nejnovější generace Subaru Outback. 

 
celý článek
 

Stop & relax – tipy jak překonat zuřivost na silnicích

25.dubna 2015 10:47
ÖAMTC

Ať je vaše povaha sebeklidnější a flegmatická, jednou to prostě přijde. Nedostanete přednost, auto před vámi jede zbytečně pomalu, chodci se plouží přes cestu i mimo přechod jako šneci. Výbuch emocí za volantem však většinou přináší větší rizika pro samotné bouřliváky, než jejich úmyslné či nevědomé vyvolavatele. Jen v první polovině loňského roku policejní statistiky udávají v součtu přes 12 tisíc dopravních nehod způsobených nevhodným stylem jízdy. Právě proto je zde 7 tipů, jak se vyhnout návalům zuřivosti a předcházet tak dopravním nehodám i zdravotním komplikacím.

 
celý článek
 

KELTSKÉ SLAVNOSTI V JESENÍKÁCH

25.dubna 2015 10:41
PS_20150303232213l.jpg
Srdečně zveme všechny, kteří se cítí být potomky Keltů, k návštěvě Keltských slavnostní letního slunovratu v Karlově pod Pradědem. Oslavme společně dávný keltský svátek a prožijme příjemný a pohodový víkend. Nádherný kout jesenické přírody na Vás čeká.
 
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5|6|7... > >|
 

18.11.2018 18:29:52
reklama
  reklama  
 
 


Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku