reklama  
   
Domů > Reklamní články

Pojištění vozidel - které je povinné?

16.června 2015 10:58
Topsrovnani.cz

Každý provozovatel motorového vozidla, ať už se jedná o automobil či motocykl, je ze zákona povinen platit pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla, běžně označované jako povinné ručení. Máte jasno, k čemu povinné ručení slouží a za jaké služby si musíte připlatit?

 
celý článek
 

Asistenční služby u pojištění vozidel

4.června 2015 12:53
Petr Buček
Stávají se součástí každého pojištění. Začínáme si na ně zvykat, protože jsou pohodlné a pomoc na telefonu je 24 hodin 7 dní v týdnu. Jaký je však jejich rozsah a na co máme právo – to je lepší vědět již při sjednávání pojistné smlouvy.
 
celý článek
 

Test: Vyplatí se dlouhodobý pronájem automobilu?

29.května 2015 11:45
Petr Buček
Doba se mění, a to i v přístupu k automobilům. Ještě v nedávné minulosti toužil téměř každý majitel řidičského průkazu vlastnit svůj automobil. Vzhledem k ekonomické náročnosti jeho pořízení i provozování a dalším komplikacím však mnozí lidé dnes od této možnosti upouštějí. Ovšem co dělat, když nastane situace, kdy je potřeba mít po nějakou dobu vůz kdykoliv k dispozici? Řešením je dlouhodobý pronájem auta. Podívejme se na to, zda je opravdu výhodný a proč.
 
celý článek
 

Odtah do servisu, noc v hotelu nebo oprava auta? Co vše zahrnují asistenční služby

22.května 2015 18:13
Petr Buček
Nadstavbou povinného ručení nebo havarijního pojištění jsou takzvané asistenční služby. Dnes už je nabízí většina partnerských pojišťoven. Bezplatná varianta se vztahuje zejména k pomoci při dopravních nehodách. Za nadstandardní péči si ale připlatíte. Víte, co všechno můžete v rámci asistenčních služeb využít?
 
celý článek
 

Subaru EyeSight – druhý pár očí na silnici

30.dubna 2015 13:17
Subaru

Do autosalonů Emil Frey právě dorazily první kusy nejnovější generace Subaru Outback. 

 
celý článek
 

Stop & relax – tipy jak překonat zuřivost na silnicích

25.dubna 2015 10:47
ÖAMTC

Ať je vaše povaha sebeklidnější a flegmatická, jednou to prostě přijde. Nedostanete přednost, auto před vámi jede zbytečně pomalu, chodci se plouží přes cestu i mimo přechod jako šneci. Výbuch emocí za volantem však většinou přináší větší rizika pro samotné bouřliváky, než jejich úmyslné či nevědomé vyvolavatele. Jen v první polovině loňského roku policejní statistiky udávají v součtu přes 12 tisíc dopravních nehod způsobených nevhodným stylem jízdy. Právě proto je zde 7 tipů, jak se vyhnout návalům zuřivosti a předcházet tak dopravním nehodám i zdravotním komplikacím.

 
celý článek
 

KELTSKÉ SLAVNOSTI V JESENÍKÁCH

25.dubna 2015 10:41
PS_20150303232213l.jpg
Srdečně zveme všechny, kteří se cítí být potomky Keltů, k návštěvě Keltských slavnostní letního slunovratu v Karlově pod Pradědem. Oslavme společně dávný keltský svátek a prožijme příjemný a pohodový víkend. Nádherný kout jesenické přírody na Vás čeká.
 
celý článek
 

Hledáte špičkovou nádrž na AdBlue? Doporučujeme BlueMaster!

19.března 2015 18:26
KE1.jpg
Jednotlivá vozidla musí mít nejen odpovídající technický stav, ale zároveň je nutné, aby splňovala evropské emisní normy. K tomuto účelu je používáno kapalné aditivum AdBlue, které je pochopitelně důležité náležitě skladovat.
 
celý článek
 

Účinná prevence dopravních nehod? Kvalitní náhradní díly!

19.března 2015 18:20
Svetluska2.jpg
Pořízení kvalitních náhradních dílů je účinnou prevencí proti dopravním nehodám. I sebelepší řidič toho totiž příliš nedokáže, pokud bude jeho vozidlo ve špatném technickém stavu.
 
celý článek
 

Pro rodinu, užitek nebo pro sport? Značka Renault nabízí všechny kategorie!

4.prosince 2014 14:09
Renault
V automobilovém průmyslu vznikají zejména 3 kategorie vozů - osobní, užitkové a sportovní. Výrobci se však stále častěji zaměřují pouze na jednu oblast výroby, ve které dosahují největších výsledků a na ostatní typy pomalu zapomínají. Dá se tedy říci, že značek, které nabízí opravdu komplexní sortiment, stále ubývá. Výjimkou mezi nimi je společnost Renault, v jejímž portfoliu naleznete všechny uvedené skupiny vozů.
 
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5|6|7... > >|
 

20.6.2019 2:04:59
reklama
  reklama  
   


Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku