reklama  
   
Domů > Reklamní články

Vysoce kvalitní nádrže na AdBlue BlueMaster

18.listopadu 2014 22:15
KE1.jpg
AdBlue je roztok, který je používán ke snižování emisí znečišťujících látek ze vznětových motorů. Tuto kapalinu je nicméně nutné spolehlivě skladovat a zároveň ji odněkud vydávat. Proto jsou zde nádrže na AdBlue BlueMaster…
 
celý článek
 

Spočítali jsme: Kolik stojí vlastnictví či pronájem auta

4.listopadu 2014 14:22
Petr Buček
Způsobů, jak si v dnešní době pořídit automobil a financovat ho, je v současnosti hned několik. Základní možnosti jsou 2 – koupě automobilu nebo jeho pronájem. Ještě před několika lety byla koupě automobilu v drtivé většině případů nejvyužívanějším způsobem. V současnosti se ale stále více zájemců uchyluje k dlouhodobému pronájmu automobilu. Která varianta je výhodnější?
 
celý článek
 

Potřebujete ADR školení pro řidiče? Obraťte se na ČESMAD

24.října 2014 12:54
Mercedes-Benz
Být řidičem z povolání není jednoduchá práce a také s sebou nese spoustu odpovědnosti. Na to myslí zákony naší země i celé Evropy, které proto řidičům nařizují řadu povinností, mezi nimi i školení, která musí absolvovat. Jedním z nich je ADR školení pro řidiče, které je povinné pro všechny, jež přepravují nebezpečné věci. Za to, že řidiči ADR školením prošli, samozřejmě pak zodpovídá dopravce jako jejich zaměstnavatel.
 
celý článek
 

Spolehlivé náhradní díly jako prevence proti dopravním nehodám

20.října 2014 17:55
Svetluška
Dopravní nehody mají celou řadu příčin. Nepozornost či chyba řidiče, omamné látky, nepřizpůsobení rychlosti stavu vozovky – to jsou jen některé z nich. Za tragédie na silnicích ovšem často může i špatný technický stav vozidla…
 
celý článek
 

Chystáte se na cestu do Chorvatska vlastním autem? Nezapomeňte nejen na povinné ručení, ale sjednejte si i cestovní pojištění

24.září 2014 15:13
Petr Buček
S létem a podzimem je spjato cestování, čas dovolených, výletů a víkendových pobytů. Jestliže jste se rozhodli, že pojedete po vlastní ose, abyste nebyli na nikom závislí, se spoustou výhod musíte myslet i na povinnosti s cestou spojené. Tou hlavní je, abyste měli sjednané povinné ručení. Každý vlastník vozidla jej musí mít ze zákona platné.
 
celý článek
 

Potřebujete zařídit autolakovnu?

4.září 2014 15:00
Petr Buček
Plánujete si otevřít kvalitní autolakovnu, nebo chcete jen rozšířit svůj stávající autoservis také o nabídku lakýrnických služeb? Jestli ano, tak v obou případech budete potřebovat především jeden základní produkt. Tím je připravený prostor, ve kterém budete autolakýrnické práce provádět. Ideální volbou jsou lakovací kabiny.
 
celý článek
 

Myslíte si, že byste za povinné ručení mohli platit mnohem méně?

7.srpna 2014 16:23
Petr Buček
Platit povinné ručení je povinností každého vlastníka osobního automobilu, který nemá značky odevzdané v depozitu. Hlavním kritériem pro stanovení sumy povinného ručení je objem automobilu a jeho výkon. Automobily s vyšším výkonem budou platit vyšší cenu povinného ručení a pro auta s malým výkonem bude cena podstatně nižší. Samotný obsah motoru automobilu ale není tím jediným faktorem, který ovlivňuje cenu povinného ručení. U různých pojišťoven najdete pro stejná vozidla různé cenové nabídky. Myslíte si, že ta vaše je opravdu nejvýhodnější?
 
celý článek
 

Opravdu se vám vyplatí měnit povinné ručení?

4.srpna 2014 15:23
Petr Buček
V současnosti je změna poskytovatele produktů i služeb velmi vyhledávaným způsobem šetření financí. To samozřejmě platí i pro oblast povinného ručení. Pojišťoven a společností, které v současnosti nabízí možnost povinného ručení pro váš automobil, je velké množství. Konkurenční prostředí je tedy vysoké a společnosti jsou se svou cenou stále dolů. Změnu poskytovatele povinného ručení je netřeba nejprve prozkoumat a zvážit, zda se vám opravdu vyplatí.
 
celý článek
 

Společnost Střešní nosiče BÖHM patří k největším prodejcům Thule a dalších značek

5.května 2014 00:00
Střešní nosiče BÖHM

Už od roku 1990 prodává firma Střešní nosiče BÖHM příslušenství jako jsou například střešní boxy, držáky kol, nosiče lyží a další vybavení. Společnost má dlouholetou tradici a mezi její program patří i zásobování evropských automobilek střešními nosiči, které se vyrábí v průmyslové zóně v Liberci. Za minulý rok vyrobila okolo 300 000 nosičů, nejen pro Škoda Auto.

 
celý článek
 

Cestovní pojištění sjednáte za tři minuty

19.prosince 2013 17:11
Riscover

Většina lyžařů si na cestovní pojištění vzpomene pár hodin před odjezdem. Vyplatí se však "neskočit" po první nabídce.

 
celý článek
 
|< < 1|2|3|4|5|6|7... > >|
 

20.6.2019 2:04:29
reklama
  reklama  
   


Sledujte AutemBezpečně.cz na: Facebooku